YHTEYSTIEDOT

Parviaisten Sukuseura ry:n hallitus 21.8.2021 alkaen

PUHEENJOHTAJA

VARAPUHEENJOHTAJA

Mikko Parviainen
Peltokuja 7
71160 Riistavesi
044 351 9333
mikko.juhani.parviainen@outlook.com

Teuvo Parviainen
Järvenpääntie 501
07170 Pornainen
040 152 0162
teuvo.olavi.parviainen@gmail.com

JÄSENET VARAJÄSENET

Anne Weltner, sihteeri ja jäsenasiat
Järvenpääntie 501
07170 Pornainen
040 765 9681
anne.c.weltner@gmail.com

Maria Huovinen
Saukontie 17
70400 Kuopio
044 263 8037
maria.ilona.huovinen@gmail.com


Sointu-Sisko Parviainen
Alhokallionkatu 11
60320 Seinäjoki
0400 190 179
ssparviainen@gmail.com


Jukka Parviainen
Mustantie 15
73320 Nilsiä
0400 253 923
jvt.parviainen@gmail.com


Helena Pirinen
Rajakatu 11 A 1
70600 Kuopio
050 329 4616
helena.pirinen@pp.inet.fi


Marita Parviainen
Peltokuja 7
71160 Riistavesi
044 592 8697
anjamarita.parviainen@gmail.com


Jouko Parviainen
Kuusiharjunkatu 27
20660 Littoinen
0400 646 968
jopa515@hotmail.com


Lassi Parviainen
Loimukuja 5
90310 Oulu
040 573 8640
lassipar@gmail.com


Heikki Parviainen
Kiljanderinkatu 15
40600 Jyväskylä
0400 318 106
hessu.parviainen@gmail.com


Leena Parviainen
Kiljanderinkatu 15
40600 Jyväskylä
040 572 3376
leena.m.parviainen@gmail.com


Markku Piironen
Norotie 8 E 51
01600 Vantaa
040 351 1718
markku.piironen@fingrid.fi


Tea Seppälä
Nummenkatu 9 A 3
33820 Tampere
050 303 6673
tea.seppala@gmail.com

Teuvo Parviainen on myös Sukuseurojen keskusliiton puheenjohtaja.